Cum să nu mergi cu drag în emisiunea, FRESH ACCES cu Alina Dumitru, Beni și Iosif Graur. O emisiune frumoasă pe care vă invit să o urmăriți. Eu m-am simțit mult mai tânără și impresionată de farmecul colegilor mei realizatori TV.
![](https://i0.wp.com/mihaelaolarublog.ro/wp-content/uploads/2024/03/Elisa.jpg?fit=808%2C456&ssl=1)
Cum să nu mergi cu drag în emisiunea, FRESH ACCES cu Alina Dumitru, Beni și Iosif Graur. O emisiune frumoasă pe care vă invit să o urmăriți. Eu m-am simțit mult mai tânără și impresionată de farmecul colegilor mei realizatori TV.
Avocat, soție, mamă, o femeie care radiază bunătate „serafică”, a spus cândva o personalitate emblematică a sistemului judiciar din România.
© 2021-2022 Mihaela Olaru Blog | Crafted by Pavels.ro