![](https://i0.wp.com/mihaelaolarublog.ro/wp-content/uploads/2022/06/WhatsApp-Image-2022-06-11-at-17.18.00.jpeg?fit=2048%2C1536&ssl=1)
Dublă lansare de carte: Alexandru Teodorescu – Celula de minori. Cinci ani în temnițele și lagărele de muncă forțată ale României comuniste și Alexandru Teodorescu, Tenebre și lumini. În pânza de păianjen a Securității
Cu participarea : – Cristian Pătrășconiu (moderator);- Vasile Bănescu – Purtătorul de cuvânt al Patriarhiei Române (invitat special);- Av. Mihaela Olaru (invitat special);- Irina Horea (invitat special);- Alexandru Teodorescu (autorul) cu sprijinulEDITURA CARTEA ROMÂNEASCĂVineri, 3 iunie, 2022, la Bookfest – Salonul Internațional de carte (Romexp,.a avut loc o dublă lansare de carte: