![](https://i0.wp.com/mihaelaolarublog.ro/wp-content/uploads/2023/09/WhatsApp-MIHAELA-OLARU-2.jpeg?fit=1490%2C1076&ssl=1)
De ce candidez la Consiliul Baroului București? OLARU I. MIHAELA – poziția 78 pe buletinul de vot
PROGRAM ELECTORAL candidat avocat Mihaela OLARU la funcția de Consilier în Consiliul Baroului București Program candidat „Recâștigarea prestigiului și a respectului în profesie” – alegeri 2023 – „Apăr și promovez cu demnitate și responsabilitate profesia de avocat. Solidaritatea, implicarea și apărarea profesiei noastre, sunt factori esențiali pentru cultivarea respectului, a