Duminică, de la ora 20:00, vă invit să urmăriți emisiunea – Dr. Ștefan Busnatu, un medic cardiolog cu har | „Credință și Excelență” cu Mihaela Olaru, la TRINITAS TV.
Cum a reușit Ștefan Busnatu, medic cardiolog, să comprime timpul prin toate activitățile medicale pe care le-a întreprins și să devină un medic de un devotament nelimitat față de profesie și față de misiunea de a salva vieți, veți afla Duminică, pe 29 ianuarie 2023, de la ora 20:00, la TRINITAS TV
![](https://i0.wp.com/mihaelaolarublog.ro/wp-content/uploads/2023/01/Dr.-Stefan-Busnatu.jpg?fit=768%2C1024&ssl=1)